tel. : (48) 696-914-103 Email: biuro@transprim.pl Biuro czynne codziennie w godz. 8-20

O nas

TransPrim działa na rynku już 5 lat. Przewieźliśmy tysiące pasażerów, a wielu z nich to nasi stali klienci, którzy podróżują z nami kilka lub kilkanaście razy w roku. Zapewniamy usługi przewozowe na najwyższym poziomie i zawsze bierzemy pod uwagę opinie pasażerów. Dzięki temu, odpowiednio dostosowujemy nasza ofertę do potrzeb klientów.

 

Nasze busy do Niemiec i Holandii to nowoczesne pojazdy, wyposażone w klimatyzację. To sprawia, że możemy zagwarantować najwyższy komfort podróżowania. To dla nas priorytet, podobnie jak kwestie związane z bezpieczeństwem. W tym ostatnim obszarze dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować możliwość wystąpienia niepożądanych zdarzeń na drodze. Nasi kierowcy są zawsze wypoczęci i doskonale znają trasę przejazdu. To bardzo doświadczeni pracownicy o wieloletnim stażu pracy za kierownicą.


Jesteśmy dumni z tego, że 97% pasażerów pozytywnie wypowiada się o naszej firmie. To dopinguje nas do jeszcze większego wysiłku tak, żeby nieustannie zwiększać poziom naszych usług. TransPrim to busy dolnośląskie – Niemcy i Holandia. Wyrusz w podróż razem z nami!